واحد کاروگیت و لمینت

واحد کاروگیت و لمینت

لمینت و جعبه سازی

واحد لمینت

در واحد لمینت، پوستر مورد درخواست که در واحد طراحی و چاپ آماده شده است به همراه ورق سینگل یا ورق سه لایه توسط دستگاه لمینت به یکدیگر چسبانیده می شود. چسب مورد استفاده در این دستگاه، سیلیکات می باشد. ورق های لمینت شده به دستگاه دایکات فکی منتقل و با قالب های از پیش ساخته شده، دایکات گردیده و در نهایت به دستگاه لب چسب نیمه اتوماتیک منتقل می شوند.دستگاه لمینتی نیمه اتوماتیک مورد استفاده در این واحد دارای ابعاد ۱۰۰×۱۴۰سانتیمتر می باشد.

لمینت و جعبه سازی

دستگاه لب چسب نیمه اتوماتیک

 

دستگاه های دایکات فکی در سایزهای مختلف در این بخش استفاده می شوند که به شرح ذیل می باشند:   

♦  ۱۲۰×۱۸۰ تعداد ۲ دستگاه

♦  ۹۰×۱۳۰ تعداد ۱ دستگاه

♦  ۷۰×۱۰۰ تعداد ۱ دستگاه

دستگاه شیت کن سینگل فیس، رول های ورق را تبدیل به شیت در ابعاد مورد درخواست می نماید.

 

واحد کاروگیت

در این واحد، رول های کاغذ در اولین مرحله وارد دستگاه سینگل شده و همزمان رول دوم که کاغذ فلوت می باشد به دستگاه وارد می شود. این دو رول پس از این که از غلطک چسب زنی عبور کردند به صورت سینگل ساده روی نوار نقاله عبور کرده و سپس رول کاغذ لایه ی رو مجددا وارد دستگاه لمینت

( چسب زنی ) می شود. چسب مورد استفاده در این مرحله از نوع چسب نشاسته ای می باشد. بعد از این مرحله، ورق سه لایه وارد نوار نقاله ای که صفحات فلزی در زیر آن قرار گرفته می شود و توسط مشعل های گازی گرم شده و به وسیله ی غلطک هایی که روی ورق قرار می گیرند فشرده می شود؛ که این امر موجب خشک شدن چسب و رسیدن ورق به استحکام کافی می شود. سپس ورق ها توسط دستگاه گیوتین، به طول مشخص شده از قبل برش داده می شوند. طول ورق های تولیدی توسط سنسوری که بر روی دستگاه گیوتین تعبیه شده است کنترل می گردد.

دستگاه قادر به تولید ۲۰۰ متر ورق سه لایه در دقیقه( ۲۰۰ Mpm) می باشد.

 

واحد کاروگیت

واحد کاروگیت

مشخصات ماشین

ابعاد: ۱۲۰۰ میلی متر

سرعت:  ۲۰۰  Mpm