حبابدار سه لایه

حبابدار سه لایه

 

 

حبابدار سه لایه

حبابدار سه لایه

از محصولات تولیدی این شرکت، نایلون حبابدار سه لایه می باشد که در قطرها و گراماژ های مختلف، براساس جدول ذیل قابل تولید می باشد.برای ضخیم تر شدن ، سنگین تر شدن و به تبع آن افزایش قابلیت ضربه پذیری و استحکام می توان یک لایه پلی اتیلن دیگر به نایلون حبابدار دو لایه افزود که اصطلاحا حبابدار سه لایه نامیده می شود. این محصول به جهت استفاده از پلی اتیلن درجه یک صنایع پتروشیمی داخلی، دارای شفافیت بوده و در صنایع بسته بندی محصولات صنعتی قابل استفاده است.از جمله موارد استفاده از این محصول می توان به لوازم خانگی، تجهیزات الکترونیکی، چینی آلات بهداشتی، ظروف شکستنی و… اشاره کرد.

مشخصات قطر حباب ها و گراماژ وزنی آنها عبارت است از :

قطر حباب (میلیمتر) گراماژ ( gr/m2 )
۱۰ ۱۰۰ الی ۱۳۰
۱۵ ۱۲۰ الی ۱۶۰
۱۸ ۱۶۰ الی ۲۲۰

• نایلون حبابدار سه لایه با قطر حباب ۱۰ میلیمتر، که بیشترین مصرف را دارد، در بسته بندی محصولاتی نظیر: ماشین لباسشویی – اجاق گاز – ظروف شکستنی آشپزخانه – مبلمان اداری – اثاثیه منزل و … مورد استفاده قرار می گیرد.

• نایلون حبابدار سه لایه با قطر حباب ۱۵ میلیمتر، در صنایعی که محصولشان دارای وزن بیشتر است و قابلیت ضربه پذیری بالاتری دارند مانند: محصولات ساخته شده از MDF – یخچال های خانگی – پنل های فولادی و آلومینیومی و … استقاده می شود.

• نایلون حبابدار سه لایه با قطر حباب ۱۸ میلیمتر، در بسته بندی محصولاتی که لازم است قابلیت ضربه پذیری بالاتری را به لحاظ وزن زیاد داشته باشند، مثل: چینی آلات بهداشتی، یخچال های صنعتی، کمپرسور های صنعتی، انواع پمپ و الکنروموتور، قطعات بدنه خودرو و… به کار برده می شود.
حداکثر عرض رول نایلون حبابدار سه لایه که در این شرکت تولید می گردد ۱۵۰ سانتیمتر می باشد. چنانچه مشتری عرض خاصی را بین حداقل ۲۰ و حداکثر ۱۵۰ سانتیمتر نیاز داشته باشد، سفارش مورد نظر قابل تامین است.
شرکت حباب پلاستیک کویر آمادگی چاپ هرگونه طرح و لوگوی مد نظر مشتری را بر روی این محصول دارد.
برای دیدن تصاویر در سایز بزرگتر روی آن ها کلیک کنید.