حبابدار دو لایه

حبابدار دو لایه

حبابدار 2 لایه

حبابدار ۲ لایه

 

نایلون های محافظ حبابدار حداقل از ۲ لایه فیلم نایلون پلی اتیلن که یک لایه حباب در قسمت بالا و یک لایه فیلم پلاستیکی در قسمت زیر، تشکیل شده اند. این محصول نسبت به نایلون حبابدار سه لایه، از نظر گراماژ (گرم بر متر مربع) ، سبک تر می باشد. محصولاتی که در این نوع نایلون می توانند بسته بندی شوند، بر اساس قطر حباب و گراماژ در ادامه معرفی شده اند.

 قطر حباب ها و گراماژ وزنی آنها در جدول ذیل آمده است .

قطر حباب ( میلیمتر ) گراماژ ( gr/m2 )
۱۰ ۸۰ الی ۱۱۰
۱۵ ۹۰ الی ۱۲۰
۱۸ ۱۲۰ الی ۱۵۰

 گراماژ تولیدی نایلون ها بر اساس میزان سبکی و یا سنگینی، مطابق با سفارش مشتری قابل تغییر است.

• محافظ حبابدار دو لایه با قطر حباب  ۱۰ میلیمتر،  برای بسته بندی محصولاتی مانند قطعات کامپیوتری – برد های الکترونیکی و صوتی تصویری – مبلمان اداری – لوازم یدکی سبک خودرو ( شیشه های خودرو ، چراغها ، آیینه ، سپر و…) – مصنوعات بتنی مثل موزاییک و در بسته بندی پلاک های سنگ های صادراتی استفاده می شود.

• محافظ حبابدار دو لایه با قطر حباب  ۱۵ میلیمتر، جهت بسته بندی محصولاتی که نسبتا وزن بیشتری در مقایسه با موارد ذکر شده در مورد قبل دارند استفاده می شود. این محصولات شامل مواردی نظیر: کولر های آبی و گازی – آب گرم کن – تخته های PVC و MDF می شوند.

• محافظ حبابدار دو لایه با قطر حباب  ۱۸ میلیمتر، برای محافظت از بدنه ی یخچال های خانگی و صنعتی و درب و پنجره های آلومینیومی قابل استفاده است.

حداکثر عرض رول نایلون حبابدار دو لایه که در این شرکت تولید می گردد ۱۵۰ سانتیمتر می باشد. چنانچه مشتری عرض خاصی را بین حداقل ۲۰ و حداکثر ۱۵۰ سانتیمتر نیاز داشته باشد، سفارش مورد نظر قابل تامین است.
شرکت حباب پلاستیک کویر آمادگی چاپ هرگونه طرح و لوگوی مد نظر مشتری را بر روی این محصول دارد.
برای دیدن تصاویر در سایز بزرگتر روی آن ها کلیک کنید.