ورق سه لایه، جعبه و کارتن مقوایی

ورق سه لایه، جعبه و کارتن مقوایی

ورق سه لایه

ورق سه لایه

ورق سه لایه کارتن

در بخش تولید ورق کارتن، ورق ها از سه لایهی رو، فلوت و زیر تشکیل شده اند. کاغذ های رو و زیر، هر دو، از نوع سفید و یا ساده قهوه ای و یا ترکیبی می باشند. رول های کاغذ مورد استفاده در تولید ورق دارای بهترین کیفیت هستند. حداکثر عرض قابل تولید در بخش ورق سازی،   ۱۲۵ سانتیمتر بوده و به طول مورد نظر مشتری قابل تولید می باشد. گراماژ این محصول نیز از ۴۰۰ تا ۷۵۰ گرم بر متر مربع است.ورق ها همچنین دارای ضخامت های متفاوتی هستند و با علائم اختصاری E فلوت ، B فلوت و C فلوت نشان داده می شوند که به ترتیب از راست به  چپ افزایش می یابد. برای درک بهتر تفاوت ضخامت ها، مقاله ی انواع فلوت را ملاحظه بفرمایید.

مشتریان گرامی می توانند از طریق فرم استعلام قیمت ورق، با وارد کردن مشخصات مورد نظرخود، در کوتاهترین زمان ممکن از آخرین قیمت ورق تولیدی این شرکت مطلع شوند.

شرکت حباب پلاستیک کویر آمادگی چاپ هرگونه طرح و لوگوی مد نظر مشتری را بر روی این محصول دارد.

برای دیدن تصاویر در سایز بزرگتر روی آن ها کلیک کنید.

       * * * * * * * * * * * * *        

 

جعبه مقوایی 1

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی

ورق های تولید شده در واحد ورق سازی به واحد کارتن و جعبه سازی منتقل می شوند. دو نوع جعبه دایکاتی و لمینتی در این بخش تولید می شود. گراماژ جعبه های تولید شده از ۱۸۰ تا ۳۰۰ گرم بر متر مربع می باشد که مطابق در خواست مشتری تنظیم می شود.

واحد طراحی و چاپ، دو نوع چاپ فلکسو و افست را تا ۵ رنگ مورد نظر مشتری، برای انواع جعبه های تولیدی انجام می دهد.

عمده مصرف جعبه های مقوایی در صنایعی نظیر بسته بندی مواد غذایی، شوینده ها و … می باشد.

مشتریان گرامی می توانند از طریق فرم استعلام قیمت جعبه، با وارد کردن مشخصات مورد نظرخود، در کوتاهترین زمان ممکن از آخرین قیمت جعبه تولیدی این شرکت مطلع شوند.

 

 * * * * * * * * * * * * *    

کارتن مقوایی

کارتن های مقوایی

کارتن های مقوایی

کارتن های مقوایی در دو نوع دایکاتی و لمینتی تولید می شوند. کارتن دایکاتی در رنگ های سفید و ساده قهوه ای و کارتن های لمینتی با پوستر چاپ شده ی حداکثر ۵ رنگ که توسط واحد طراحی و چاپ تولید شده است، لمینت می گردند. نوع چاپ قابل ارائه برای کارتن لمینتی به صورت افست و برای کارتن دایکاتی به صورت فلکسو می باشد.

کارتن ها دارای ضخامت های  E فلوت ، B فلوت و C فلوت و گراماژ ۴۰۰ تا ۷۵۰ گرم بر متر مربع می باشند که مطابق سفارش مشتری تولید می گردند.

مشتریان گرامی می توانند از طریق فرم استعلام قیمت کارتن ، با وارد کردن مشخصات مورد نظرخود، در کوتاهترین زمان ممکن از آخرین قیمت کارتن تولیدی این شرکت مطلع شوند.