گروه طراحی و چاپ

گروه طراحی و چاپ

گروه طراحی و چاپ

گروه طراحی و چاپ

 

به نقل از دکتر حسابی  : ” هنر ، چاشنی زندگیست “؛ بنابراین در دنیای امروز که تبلیغات و درست دیده شدن حرف اول را برای موفقیت در هر کسب و کاری می زند، توجه به نکات ریز و مهم در بحث طراحی لوگو و پوسترهای تبلیغاتی، اهمیت ویژه ای دارد.

گروه طراحی و چاپ شرکت حباب پلاستیک کویر با استفاده از به روز ترین تجهیزات دنیای چاپ و به کارگیری طراحان حرفه ای، در تلاش برای انتقال صحیح اطلاعات محصول و هرچه بهتر شناساندن برندهای تجاری مشتریان می باشد.

 

انواع روش های چاپ

از روشهای چاپ بر روی کارتن میتوان موارد زیر را نام برد :

  ۱- چاپ افست

  ۲- چاپ فلکسو

در چاپ افست، نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برمی گرداند و سپس آن را با فشار استوانه دیگر روی کاغذ چاپ می‌کنند. ماشین معمولی چاپ افست دارای سه استوانه‌است. در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود بر روی  صفحه‌ای فلزی به نام زینک منتقل می‌کنند، سپس این صفحه را با مواد شیمیایی طوری حساس می‌کنند که فقط نوشته‌ها و تصاویر آن، مرکب چاپ را به خود می‌گیرد. زینک را به دور نخستین استوانه می‌پیچند؛ طرح آن بر اثر فشار روی پوشش لاستیکی استوانه دوم برمی  گردد. کاغذ سفید که متوالیا به دور استوانه سوم می‌پیچد مطالب را از روی پوشش لاستیکی استوانه دوم می‌گیرد. در واقع کلمه ی افست به معنی غیرمستقیم می باشد.

 

 چاپ فلکسو نمونه‌ای از فرایند چاپ است که با بهره‌گیری از یک صفحه انعطاف‌پذیر بنام کلیشه که از جنس ژلاتین یا لاستیک بوده عمل چاپ صورت می‌گیرد. این چاپ دراصل نسخه مدرنی از لترپرس است که می‌تواند برای چاپ بر روی تقریباً هر نوع بستر، از جمله فیلم‌های  پلاستیکی، فلزی، سلفون و کاغذ مورد استفاده قرار گیرد. از این روست که از چاپ فلکسو برای چاپ بر روی بسترهای غیر متخلخل جهت انواع بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می شود.

 

امکانات گروه طراحی و چاپ

بخش چاپ گروه تولیدی که یکی از پیشرفته ترین چاپخانه های استان یزد را در اختیار دارد، پس از آماده شدن طراحی جعبه، در اندازه چاپ و خدمات برش قالب زنی و لب چسبانی، امکانات ذیل را به مشتریان گرامی ارایه می نماید:

  • چاپ با دستگاه افست ۹٫۵ ورقی ۷ رنگ رولند ساخت آلمان در سایز۱۰۰×۱۴۰ شش رنگ رو و یک رنگ داخل آنلاین کوتینگ یو وی

 

  •  چاپ با دستگاه افست ۴٫۵ ورقی ۴ رنگ رولند ساخت آلمان در سایز ۱۰۰×۱۴۰

 

  •  چاپ با دستگاه افست ۴٫۵ ورقی ۵ رنگ کوموری باکوتینگ ساخت ژاپن در سایز ۱۰۰×۷۰

 

  •  چاپ با دستگاه افست ۴٫۵ ورقی۴رنگ کوموری باکوتینگ ساخت ژاپن در سایز ۱۰۰×۷۰

 

  •  دستگاه رول به شیت اتوماتیک عرض ۱۷۰

 

  •  دو دستگاه دایکات BOBST 70X100 و  BOBST90X130 و دو دستگاه برش با دهانه ۱۶۰ و۱۳۰ سانتیمتر

 

  •  ارائه خدمات پس از چاپ یو وی سیلک اسکرین موضعی ساکورایی ساخت ژاپن در سایز۸۰×۱۲۰ سانتیمتر

 

  •  دو دستگاه لب چسب در دهانه سایزهای ۷۰ و ۱۲۰ سانتیمتر