حبابدار متالایز

حبابدار متالایز

 

متالایز

متالایز

نایلون حبابدار متالایز، از دیگر محصولات تولیدی شرکت می باشد. این محصول در روند تولید مشابه نایلون حبابدار سه لایه است با این تفاوت که همزمان یک لایه متالایز از جنس فیلم OPP به ضخامت ۲۰ میکرون به لایه ی زیرین سه لایه لمینت می شود.اصطلاحا این محصول به نایلون حبابدار پشت آلومینیومی شهرت دارد.

نایلون های متالایز به علت دارا بودن خاصیت عایق حرارتی بیشتر در صنعت سرمایش و گرمایش سازه ها، مخصوصا گرمایش از کف واحد های تجاری، مسکونی و آپارتمانی، هم به عنوان ضربه گیر لوله های انتقال حرارت و هم برای انتقال حرارت به سمت بالا به کار می رود .استفاده از نایلون های متالایز در این نوع سیستم گرمایشی، باعث افزایش راندمان کار و گرم تر شدن محیط تا ۳۵ درصد و در نتیجه موجب کاهش مصرف انرژی تا ۴۰ درصد می شود. از دیگر ویژگی هایی که می توان برای نایلون های متالایز نام برد،شامل: عایق بسیار قوی صوت، سرما و نور خورشید می باشد.

به عنوان مثال، از این نوع محصول میتوان جهت بسته بندی محصولات نوشیدنی برای حفظ دمایشان استفاده کرد.

این محصول بصورت رول، پاکت، شیت ، کیسه ،کاور سه بعدی تولید و در سه سایز قطر حباب ۱۰ و ۱۵  و ۱۸ میلیمتر با گراماژ های مختلف عرضه می گردد.حداکثر عرض تولیدی این رولها ۱۲۰ سانتیمتر و گراماژ ۱۲۰ الی ۱۸۰گرم بر متر مربع است که بر اساس نیاز مشتری قابل تغییر می باشد.

شرکت حباب پلاستیک کویر آمادگی چاپ هرگونه طرح و لوگوی مد نظر مشتری را بر روی این محصول دارد.
برای دیدن تصاویر در سایز بزرگتر روی آن ها کلیک کنید.